GP2R 4K Dual Camera Action Screen

Përshkrim i shkurtër:

Kamera 【Full HD 4K Veprimit Camera】 GJT GP2R Veprimi mund të marrë video profesionale: 4K25fps / 2.7K30fps / 1080p60fps / 720p120fps. Foto: 12MP max. Gjithanshëm Mode Shooting: Modaliteti i videos, mode photo, ia plas photo, gabim kohë, dhe regjim regjistrimi loop. 【Inovative Dual Screen Camera】 GJT GP2R sport kamera 4K ...
 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T

 • Detail Product

  Produkt Tags

  Kamera 【Full HD 4K Veprimit Camera】 GJT GP2R Veprimi mund të marrë video profesionale: 4K25fps / 2.7K30fps / 1080p60fps / 720p120fps. Foto: 12MP max. Gjithanshëm Mode Shooting: Modaliteti i videos, mode photo, ia plas photo, gabim kohë, dhe regjim regjistrimi loop.

  【Inovative Dual Screen Camera】 GJT GP2R kamera sport 4K përmban mini ekran të dyfishtë dhe trashësi 0.82Inch ultrathin, e cila tregon bateri dhe mënyrat statusin dhe është e përshtatshme për të kontrolluar funksionimin sportive kamera. 2,0 inch definicion të lartë ekran LCD mund të shfaqin dhe të preview video dhe fotot në mënyrë efektive.

  【Button Operacion të thjeshtë】 Simplified një operacion buton e bën të lehtë për të luajtur këtë aparat të veprimit dhe ju mundëson për të bërë immersive vetë-kapur në airsoft, surfing, zhytje, snorkeling, not, shkon dhe skiing.Built në xhiroskop zgjuar për anti-dridhje dhe stabilizimin e imazhit për të bërë video tuaj shumë më të qetë.

  【Elektronike stabilizimin e imazhit dhe Rregullimit Exposure】 Mbështetje Ekspozimi Adjudstment, dhe ndërtuar në xhiroskop zgjuar për anti-dridhje dhe stabilizimin e imazhit për të bërë video tuaj shumë më të qetë.

  【Upgraded version Battery】 - Vjen me 2 bateri rechargeable 1350mAh. Çdo bateri mund të regjistroni deri në 110 minutes.Built-në 1/3/5 Min ekranit për të ruajtur fuqinë. Jo më shumë të shqetësuar në lidhje me kohën regjistrimit për këtë aparat të veprimit.


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !