GC2 prekje Camera Action Screen

Përshkrim i shkurtër:

[4K me rezolucion të lartë dhe me kënd të gjerë] - GJT veprim GC2 rezolutë video kamerë: 4K 25fps / 2.7K 30fps / 60fps 1080p / 720p 120fps, Foto: 12MP max, sigurohuni që ju të kapur foto me cilësi të lartë dhe video të lehtë. Dhe 170 ° lente me kënd të gjerë ju lejon të xhiruar skena të gjerë dhe të kapur momen më të mahnitshme ...
 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T

 • Detail Product

  Produkt Tags

  [4K me rezolucion të lartë dhe me kënd të gjerë] - GJT veprim GC2 rezolutë video kamerë: 4K 25fps / 2.7K 30fps / 60fps 1080p / 720p 120fps, Foto: 12MP max, sigurohuni që ju të kapur foto me cilësi të lartë dhe video të lehtë. Dhe 170 ° lente me kënd të gjerë ju lejon të xhiruar skena të gjerë dhe të kapur momentin më të mahnitshme të vendbanimin tuaj.

  [2 inch ekran touch]: 2 "prekje është i përshtatshëm dhe argëtim për ju për operacion i lehtë dhe të monitoruar në kohë reale, preview dhe të luajë përsëri të shtëna tuaj, settings ndryshim. Rezistojnë gërvishtjet dhe ndikim të përditshme

  [100 FEET (30M) i papërshkueshëm nga uji dhe WIRELESS dore Remote] - Strehimi i papërshkueshëm nga uji është projektuar për t'i bërë ballë mjedise ekstreme dhe kushtet, të lejojë që të zhyten 30 metra nën ujë, duke e bërë të mundur që ju të kapur çdo moment e aventurave, ideale për sportet ekstreme të tilla si surfing, zhytje etc.With një të largët dore 2.4G, ju mund të kapur botën në një mënyrë gjithë-re. Kontrollin e kamera, inkuadrim të shtëna apo video incizim është i përshtatshëm.

  [I përshtatshëm mbante rast] - rasti i specializuar i lëvizshëm, ajo mund të mbrojë kamera mirë dhe të lehtë për të kryer aparatin tuaj për të kudo që ju dëshironi. 21 pajisje të përfshira në këtë rast, shoqërues perfekt për sportet tuaj në natyrë, si biçikletë malore, vrapim, çiklizëm, etj

  [APP PËR telefon i zgjuar] - Përdorni pajisjen tuaj iOS ose pajisje Android si viewfinder përmes app iSmart DV, ju mund të redaktoni video si ju pëlqen dhe të marrë kontrollin kamera me telefonin tuaj smart ose pajisje. Fjalëkalimi Wi-Fi është 1234567890 dhe sinjal shkon deri në 10 metra.


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !