Kamera GA2 1080P FHD Action

Përshkrim i shkurtër:

[1080p 30 FPS FULL-HD]: Featuring 1080p HD të plotë dhe zgjidhjen fotografoj 12m, kamera veprim GJT ju mundëson për të marrë video me cilësi të lartë dhe fotot. [Built-in Wi-Fi dhe HDMI OUTPUT]: Vetëm të shkarkoni app 'Ez ICAM' në telefonin tuaj ose tabletë dhe të lidheni me këtë aparat të veprimit, atëherë ju mund të marrë c ...
 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T

 • Detail Product

  Produkt Tags

  [1080p 30 FPS FULL-HD]: Featuring 1080p HD të plotë dhe zgjidhjen fotografoj 12m, kamera veprim GJT ju mundëson për të marrë video me cilësi të lartë dhe fotot.

  [Built-in Wi-Fi dhe HDMI OUTPUT]: Vetëm të shkarkoni app 'Ez ICAM' në telefonin tuaj ose tabletë dhe të lidheni me këtë aparat të veprimit, atëherë ju mund të marrë kontrollin atë nga pajisjet tuaj zgjuar, fjalëkalimi Wi-Fi është '1234567890 'dhe sinjal shkon deri në 10 metra.

  [Papërshkueshëm nga uji deri në 30m]: Me strehim të ngurta papërshkueshëm nga uji, ju mund të zhyten në ujë nën 30m. Perfect për sportet e ujit, të tilla si not, zhytje, surfing dhe kështu me radhë.

  [DUAL SCREEN]: ekran të dyfishtë mini dhe 0.82 inç trashësi ultrathin, e cila tregon bateri dhe mënyrat statusin dhe është e përshtatshme për të kontrolluar funksionimin sportive kamera. 2,0 inch definicion të lartë ekran LCD mund të shfaqin dhe të preview video dhe fotot në mënyrë efektive.

  [Rritet shumta dhe ACCESSORIES]: Vjen me një numër të rritet interesante dhe pajisje, duke e bërë kamera në dispozicion për të xhiruar shumë lloje të sportit, të tilla si çiklizmit, motoçiklizmit, ngarje, vrapim, ngjitje, zhytje, ski dhe snorkeling etj


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !