GP2R 4K двоен екран акција камера

Краток опис:

【Full HD 4K акциона камера】 GJT GP2R акција камера може да се Стручна Видео: 4K25fps / 2.7K30fps / 1080p60fps / 720p120fps. Фото: 12MP макс. Разновидни режим на снимање: видео режим, режим на слика, пукна слика, време застаруваат и режим на снимање на јамка. 【Иновативни двоен екран камера】 GJT GP2R спорт камера 4K ...
 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T

 • детали за производот

  Тагови производ

  【Full HD 4K акциона камера】 GJT GP2R акција камера може да се Стручна Видео: 4K25fps / 2.7K30fps / 1080p60fps / 720p120fps. Фото: 12MP макс. Разновидни режим на снимање: видео режим, режим на слика, пукна слика, време застаруваат и режим на снимање на јамка.

  【Иновативни двоен екран камера】 GJT GP2R спорт камера 4K карактеристики двојна мини екран и дебелина 0.82Inch ultrathin, што покажува батерии и начини статус и тоа е погодно да се провери работата спортски камера. 2.0-инчен со висока дефиниција LCD екран може да прикаже и преглед на видео и фотографии ефективно.

  【】 Едноставен Батон Операција поедноставен една операција копче го прави лесно да се игра оваа акција камера и Ви овозможува да направите прекрасно авто-снимање во Airsoft, сурфање, нуркање, нуркањето, пливање, лебдат и skiing.Built во паметни жироскоп за анти-тресење и стабилизатор на сликата за да се направи вашиот видео многу полесен.

  【Електронската стабилизација на сликата и прилагодување на експозицијата】 Поддршка Adjudstment на експозицијата, и вграден во паметни жироскоп за анти-тресење и стабилизатор на сликата за да се направи вашиот видео многу полесен.

  【Надградена верзија на батеријата】 - Доаѓа со 2 батерии на полнење 1350mAh. Секоја батерија може да снима до 110 minutes.Built во 1/3/5 Мин Скрин да заштедите на енергија. Нема повеќе грижи за време на снимање за оваа акција камера.


 • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Online Chat !