GC2 екран на допир акција камера

Краток опис:

[4K висока резолуција и широк агол] - GJT GC2 акција резолуција видео камера: 4K 25fps / 2.7K 30fps / 1080p 60fps / 720p 120fps, Фото: 12MP максимум, бидете сигурни дека ќе го фати високо квалитетни слики и видеа лесно. И 170 ° широкоаголен објектив ви овозможува да снимате поширок сцени и фати повеќе прекрасни momen ...
 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T

 • детали за производот

  Тагови производ

  [4K висока резолуција и широк агол] - GJT GC2 акција резолуција видео камера: 4K 25fps / 2.7K 30fps / 1080p 60fps / 720p 120fps, Фото: 12MP максимум, бидете сигурни дека ќе го фати високо квалитетни слики и видеа лесно. И 170 ° широкоаголен објектив ви овозможува да снимате поширок сцени и фати повеќе неверојатен момент за вашата околина.

  [2 инчен екран на допир]: 2 "екран на допир е лесен и забавен за да се лесна работа и во реално време за следење, преглед и да игра назад вашите снимки, променете ги поставките. Се спротивстави на гребнатини и дневни влијание

  [100 стапки (30) Водоотпорен и безжичен зглоб ДАЛЕЧИНСКИ] - На водоотпорно куќиште е дизајниран да издржи екстремни средини и услови, ќе ви овозможи да нурка на 30 метри под вода, што е можно за да го фати секој момент на авантури, идеална за екстремни спортови, што се сурфање, нуркање etc.With зглоб 2.4G далечински, можете да го фати на светот во сите-нов начин. Контролирање на камерата, обликување на снимките или снимање на видео е удобен.

  [Практичен куфер за носење] - Специјализирани преносни случај, тоа може да се заштити и камерата и лесен за носење на вашиот фото апарат да се насекаде, каде што сакате. 21 додатоци се вклучени во случајот, совршен придружник на вашиот спортови на отворено, како планински велосипед, трчање, возење велосипед, итн

  [Апликација за паметен телефон] - Користете го вашиот уред со iOS или Андроид уред како визир преку апликацијата iSmart влез за DV, можете да ги менувате видео како ви се допаѓа и да преземат контрола на камерата со вашиот паметен телефон или уреди. Wi-Fi лозинка е 1234567890 сигнал и се движи до 10 метри.


 • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Online Chat !