GA2 FHD 1080P акција камера

Краток опис:

[1080P 30 fps Full-HD]: Одликувајќи се со 1080p Full HD и 12м резолуција фотографија, камера акција GJT ви овозможува да се земе висок квалитет на видео и фотографии. [Вграден Wi-Fi и HDMI излез]: Само преземете App "Ez iCam" на вашиот телефон или таблета и да се поврзете со оваа акција камера, а потоа може да се земе в ...
 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T

 • детали за производот

  Тагови производ

  [1080P 30 fps Full-HD]: Одликувајќи се со 1080p Full HD и 12м резолуција фотографија, камера акција GJT ви овозможува да се земе висок квалитет на видео и фотографии.

  [Вграден Wi-Fi и HDMI излез]: Само преземете App "Ez iCam" на вашиот телефон или таблета и да се поврзете со оваа акција камера, а потоа може да се земе да се контролира од страна на вашиот паметни уреди, Wi-Fi лозинка е "1234567890 и сигналот се движи до 10 метри.

  [Отпорна на вода до 30M]: Со солидна водоотпорно куќиште, може да се нурне во вода под 30 милиони. Совршен за спортови на вода, како што се пливање, нуркање, сурфање и така натаму.

  [Dual screen]: Двојно мини екран и дебелина 0,82 инчен ultrathin, што покажува батерии и начини статус и тоа е погодно да се провери работата спортски камера. 2.0-инчен со висока дефиниција LCD екран може да прикаже и преглед на видео и фотографии ефективно.

  [MULTIPLE месеци И ДОДАТОЦИ]: Доаѓа со мноштво на фасцинантни месеци и додатоци, што го прави камера на располагање да се фотографира со многу видови на спортови, како што се возење велосипед, мотоциклизам, возење, трчање, качување, нуркање, скијање и нуркањето итн


 • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Online Chat !